Hodowla gołębi pocztowych

Aktualności

  • 12-14 stycznia 2018 Sosnowiec

    Targi EXPOGołębie 2018 EXPO Gołębie 2018 Zapraszamy Szanownych Hodowców na nasze stoisko nr 37 - na liczne promocje MEGA SYSTEM do Sosnowca na Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych. Punkt serwisowy na stoisku. DO ZOBACZENIA !

  • UWAGA!

    Informujemy, że targi w Kielcach w dniach 13-15 stycznia 2017r. zostały ODWOŁANE. Więcej informacji: http://www.targikielce.pl/pl/wystawa-golebi-pocztowych.htm oraz http://pzhgp.pl/index.php?kat=akt&id=698 Zapraszamy więc na promocję do naszej firmy !

  • 03 stycznia 2017 SERWIS-PROMOCJA!

    Zapraszamy do skorzystania z promocji serwisowej wymiany baterii w zegarze Mega Star System – 80zł. Promocja ważna do 28 lutego 2017r.

Oferta

Mega System

Mega Star System. Jest to pierwszy profesjonalny zegar elektroniczny, który może zmieścić się w Twojej kieszeni! Mały, podręczny i tani. Gołębie można wprowadzać do tego urządzenia bez komputera.

Nowy Mega System, od czasu pojawienia się w Holandii, rozrósł się do poziomu światowego lidera na całym świecie pod względem technologii, innowacji i osiągnięć. Nowoczesna, wysokiej jakości technologia elektroniczna, wprowadzając proste i profesjonalne oprogramowanie robocze stworzyła w krótkim czasie system numer 1 w sporcie gołębiarskim. Profesjonalne i proste oprogramowanie jest specjalistycznie zabezpieczone przed hakerami poprzez użycie kodu kontroli oprogramowania. Mega System ma podwójny zapis pamięci w którym informacja może zostać zarejestrowana i zabezpieczona. Jest to specjalna metoda, zatwierdzona przez organizację kontrolującą oprogramowanie w PZHGP.

Megasystem 1 Megasystem 1 - miniatura
Megasystem 2 Megasystem 2 - miniatura

Do pobrania - instrukcje programu 4.4h: